Wyniki II Wojewódzkich Zawodów Ratowników Wodnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego w wyścigach na ergometrach wioślarskich

WYNIKI
II WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW RATOWNIKÓW WODNYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
NA ERGOMETRACH WIOŚLARSKICH KATEGORIA SZTAFETA MĘŻCZYZN
LP DRUŻYNA CZAS MIEJSCE
1 NADGOPLAŃSKIE 1 02:46,2 1
2 TORUŃ 1 02:55,1 2
3 TORUŃ OLENDER 02:58,7 3
4 LIPNOWSKIE 2 02:59,7 4
5 NADGOPLAŃSKIE 2 03:04,1 5
6 NADGOPLAŃSKIE 3 03:14,1 6
7 STRAŻ MIEJSKA 03:22,9 7
       
WYNIKI
II WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW RATOWNIKÓW WODNYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
NA ERGOMETRACH WIOŚLARSKICH KATEGORIA SZTAFETA KOBIET
LP DRUŻYNA CZAS MIEJSCE
1 WDECKIE 03:27,6 1
2 LIPNOWSKIE 1 03:39,4 2
3 TORUŃ 2 03:40,8 3
WYNIKI
II WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW RATOWNIKÓW WODNYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
NA ERGOMETRACH WIOŚLARSKICH KATEGORIA INDYWIDUALNA KOBIET
LP NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCE
1 Strysik Agnieszka 01:47,1 1
2 Maziarska Martyna 01:49,8 2
3 Bettka Aniela 01:50,3 3
4 Wesołowska Aleksandra 01:52,1 4
5 Kater Joanna 01:52,4 5
6 Różańska Małgorzata 01:53,2 6
7 Biel Nikola 01:55,5 7
8 Guz Dominika 01:56,2 8
9 Kurek Elżbieta 01:57,2 9
10 Archaniołowicz Justyna 01:57,8 10
11 Makowska Wioletta 02:03,4 11
12 Wesołkowska Daria 02:04,7 12
13 Budka Natalia 02:08,1 13
14 Kotlenga Agnieszka 02:16,6 14
WYNIKI
II WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW RATOWNIKÓW WODNYCH WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
NA ERGOMETRACH WIOŚLARSKICH KATEGORIA INDYWIDUALNA MĘŻCZYZN
lp NAZWISKO IMIĘ CZAS MIEJSCE
1 Barałkiewicz Daniel 01:22,9 1
2 Boborycki Szymon 01:24,0 2
3 Socha Mateusz 01:25,0 3
4 Bagrowski Karol 01:25,6 4
5 Krajewski Sławomir 01:26,2 5
6 Piórkowski Patryk 01:26,8 6
7 Dolata Michał 01:26,9 7
8 Faligowski Mikołaj 01:27,3 8
9 Urbanowski Wojciech 01:27,7 9
10 Chudowski Grzegorz 01:32,9 10
11 Madaliński Błażej 01:33,5 11
12 Wojciechowski Tomasz 01:34,3 12
13 Słomski Piotr 01:34,6 13
14 Kłosiński Artur 01:35,5 14
15 Wasilkiewicz Krzysztof 01:35,5 14
16 Michalak Konrad 01:35,9 16
17 Tuszyński Dominik 01:36,4 17
18 Gawroński Paweł 01:36,5 18
19 Rutkowski Adam 01:36,7 19
20 Kiedrowski Cezary 01:37,5 20
21 Żmudziejewski Maciej 01:38,6 21
22 Rasielewski Zbigniew 01:38,9 22
23 Muranty Michał 01:39,1 23
24 Kalinowski Marek 01:39,6 24
25 Lewandowski Oskar 01:40,2 25
26 Jankowski Łukasz 01:40,9 26
27 Balon Wiktor 01:41,5 27
28 Wasikowski Miłosz 01:41,7 28
29 Karaś Maciej 01:42,1 29
30 Stanisławski Paweł 01:46,3 30
31 Szypielewicz Tomasz 01:47,5 31
32 Lewicki Kamil 01:49,1 32
33 Kłosiński Jarosław 01:58,5 33

Koleżanki i Koledzy GRATULUJEMY !!!

PS. Proszę o przesyłanie zdjęć do umieszczenia w galerii : kontakt@maciejjanusz.pl